krabicka
ramecek

Poradna

S výběrem programu vám ochotně poradí naši vyškolení operátoři.

Pokud máte nicméně specifické dotazy týkající se výživy, obraťte se na našeho poradce pro výživu - poradce@krabickuj.cz. Jednoduché dotazy řešíme elektronicky, odpovědí na Vaši emailovou adresu. Pro odpovědné zvládnutí složitějších dotazů je žádoucí osobní kontakt, včetně detailního pochopení individuální kazuistiky a zdravotního stavu. Konzultace probíhají v prostorách hotelu Theresia v Kolíně v předem domluveném termínu a čase.

Obsah osobní konzultace s výživovým poradcem:

  • zhodnocení celkového zdravotního stavu, antropometrické údaje, úroveň stresu, životní styl, pohybové aktivity, dohoda na případném dalším lékařském vyšetření
  • jasná formulace cílů v programu výživové intervence
  • analýza stávajících stravovacích zvyklostí – dodáváte přesný záznam svého stravování – min. v období 3 dnů (2 dny pracovní a 1 den volna)
  • propočty energetické potřeby a doporučení skladby základních živin (cukry, tuky, bílkoviny) v jídelníčku v souladu s vytyčenými cíli

Nadstavbové možnosti - testování vhodnosti potravin v rámci speciálního softwaru EAM set
Díky tomuto speciálnímu měření pak můžeme zjišťovat, zda netrpíte některou z poruch metabolismu - ať již rostlinných nebo živočišných bílkovin, rostlinných nebo živočišných tuků, jednoduchých nebo složitých cukrů.  Jednoduše řečeno zda vaše tělo umí správně zpracovávat maso, mléko a mléčné výrobky, jak jste na tom s tolerancí lepku – tedy pšeničné bílkoviny.  Tyto eliminace pak vedou jak ke zlepšení celkového zdravotního stavu, tak k přirozené redukci váhy.

Cena konzultace: 500,- / 60 minut


 

rightMenuLogin0
email
heslo


rightMenuCeny0

rightMenuObjednavka0

rightMenuAction0

rightMenuAktualniJidelnicek0ramecek

copyright 2011-2024 krabickuj.cz